У Дніпрі провели надзвичайний День закоханих (Фото)

Сьогодні – День святого Валентина. Надзвичайники ДСНС Дніпропетровщини вирішили внести і свої традиції в святкування цього дня та закликали містян завжди перебувати в безпеці зі своїми коханими, турбуватися про рідних.  Зазначають у прес-службі ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Саме у таке свято ДСНСники вирушили вулицями обласного центру з профілактичною метою, аби звернути увагу закоханих на їх безпеку. Фахівці Служби «101» запитували у перехожих номери екстрених служб та як вони дбають про безпеку тих, кого люблять, яким правилам навчають дітей. Людей запитували, як вони будуть діяти у тій або іншій надзвичайній ситуації, особливо якщо доведеться рятувати коханих. За усі відповіді закохані отримували солодкі подарунки з профілактичним натяком, що «Любов – це безпека».

 

Мільйони громадян Дніпропетровщини не пропускають можливість відсвяткувати романтичне святом разом зі своїми половинками та рідними людьми, а рятувальники не втрачають можливості навчати їх безпеці. Адже День святого Валентина – це не лише свято квітів, листівок та подарунків, а символічний день для вияву трішки більшої уваги та любові тим людям, які перебувають поруч з вами.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!