Народні депутати Ірина Луценко та Марія Іонова відвідали Дніпропетровськ і обговорили проблеми промислових регіонів

22 квітня Дніпропетровськ відвідали народні депутатки фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко та Марія Іонова. Народні обраниці відвідали «Міжнародний студентський саміт», де поспілкувалися із студентами про основи гендерної політики в Україні, а також обговорили проблеми міста та актуальні політичні події в країні з мешканцями та активістами політичної сили.

Солідарність

Ірина Луценко зазначила, що мета таких візитів – повернення довіри людей до уряду. «Зараз ми проживаємо дуже важкі економічні часи, особливо важко мешканцям великих промислових міст, як Дніпропетровськ. Наша мета — повернути довіру суспільства до влади. Також ми маємо зберегти довіру один до одного. Всі зусилля Президента і держави спрямовані на те, щоб відновити довіру до влади всіх жителів України, в тому числі і Донбасу, — зазначила І. Луценко. — Дніпропетровщина – дуже сильна область, надзвичайно сильна економіка – реальний сектор економіки. Тому неможливо не звернути увагу на проблеми усієї області. Наші депутати започаткували практику частих приїздів в регіони України, в першу чергу у промислові. Адже підняття промисловості, підняття добробуту кожного громадянина лягло в програму стратегії уряду Гройсмана. Ми хочемо відходити від програми кредитування до програми інвестування. До відновлення роботи військово-промислового комплексу, який дасть можливість запустити роботу промисловості».

Солідарність

Марія Іонова наголосила, що українська влада, яка відновила свою роботу з новим урядом на чолі з Володимиром Гройсманом, чує народ, знає про сьогоднішні проблеми промислових підприємств, високих тарифів тощо. «Риторика популістів – занижує рейтинг партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка», але ми маємо чим пишатись – є багато історій перемог, в тому числі на містах», — говорить політик.

Солідарність

Важлива тема бесіди із однопартійцями — демократичний та європейський розвиток партії, зокрема рівна участь жінок у політичному процесі. Політики зазначили, що в європейській традиції перед прийняттям рішень, законопроектів, вивчати думки та побажання груп, що підпадають під дію цих ініціатив. «В європейських партіях перед тим, як прийняти рішення, вивчаються думки та аргументи жінок, молоді, і після того вже приймається рішення з урахування усіх думок. Гендерна політика – рівність жінок і чоловік  — принципово важливі для нашої політичної сили. Ми зараз працюємо над проектом створення гендерного центру в Дніпропетровську, це буде потужна структура, де будуть працювати одночасно юристи практики і юристи правотворці і будуть рецензувати законопроекти з гендерних питань. Будуть створені мобільні групи, котрі будуть виїзжати до сімей жінок, котрі потерпають від домашнього насилля. По-третє, буде здійснюватися постійний моніторинг ситуації як в органах місцевого самоврядування, так і в органах виконавчої влади», — розповідає Ірина Грицай, голова Жіночого крила партії в Дніпропетровській області.

Добавить комментарий