Названо лікувальні властивості алое вера

Ця рослина має цілу низку лікувальних властивостей для здоров’я людини. І використовувати їх можна для різних цілей. Повідомляє «Країна здоров’я».

Уповільнює старіння шкіри. Дослідження показало, що нанесення алое віра на шкіру обличчя або тіла збільшує виробництво колагену і підвищує ступінь еластичності. Одне наукове дослідження припустило, що алое здатне знизити прояв еритеми або почервоніння шкіри.

Знижує рівень цукру в крові. Це прекрасний продукт для діабетиків. Дослідження припускають, що вживання екстракту алое віра збільшує чутливість до інсуліну і допомагає краще управляти показниками цукру в крові.

Бореться з запорами. Молочний сік алое віра — клейка жовта субстанція, яка знаходиться безпосередньо під шкіркою листя. Їм часто лікують запори в деяких країнах. Сік містить компонент під назвою алоин або барбалоін, що володіє проносним ефектом.

Захищає зуби. В ході одного з досліджень чистий сік алое віра був настільки ж ефективний при полосканні порожнини рота і зниженні кількості мікробного нальоту, як і спеціальні засоби для полоскання, пише The Health Sit.

Фото: pixabay