Неподалік Дніпра будують новий спорткомплекс (Фото)

Будівництво сучасного спорткомплексу у Слобожанському – на фініші. Споруда вже готова. У ній – великий спортзал, простора тренажерка, фітнес-зала. Нині триває облаштування території. Поряд із будівлею зводять ще одну двоповерхову спортивну споруду – басейн. Повідомляють у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

Триповерхову будівлю спорткомплексу звели на місці пустиря. Вже готові всі приміщення. Підрядники «наносять» фінішні штрихи. Завозять спортивний інвентар, настроюють камери відеонагляду, гучномовці. Акцент у будівництві – на сучасних технологіях енергозбереження. Фасад – вентильований. Всередині – спеціальна система централізованого кондиціювання. З нею у приміщенні завжди підтримуватимуться необхідні температура та рівень вологості, підкреслив підрядник.

На першому поверсі спорткомплексу – візитівка та головна окраса споруди – величезна спортивна зала площею понад 1300 квадратних метрів. Її «родзинка» – спеціальний спортивний паркет. Він додає підлозі амортизації та зменшує ймовірність травмування. Там можна буде грати у футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс. А ще – займатися східними єдиноборствами. На стінах – два електронні табло. По периметру – трибуни на 280 місць.

«Наша нинішня база – фактично на подвір’ях. І тренуватися незручно, і нашу сотню вихованців маленькі майданчики вмістити не можуть, – поділився тренер дитячої футбольної команди «Слобожанське» Вадим Ільченко. – Новий спорткомплекс відповідає всім міжнародним стандартам. Тренування стануть більш плідними, і якість нашої гри тільки зростатиме».

На другому поверсі – простора тренажерка із безліччю сучасних снарядів для всіх без винятку груп м’язів. Величезні скляні вітражі замість стін, кондиціонери. Отже, багато світла і повітря. Поруч – простора зала для фітнесу. А ще – тренерські, роздягальні, душові і сауна.

На 3-му поверсі – більярдна з двома столами і кімнати відпочинку для спортсменів із інших регіонів.

«Дуже полюбляю футбол! Більш за все мені подобається, що це командна гра. Чудово, що гратимемо у такій великій залі. І покриття там гарне – якщо впадеш, не надто боляче буде», – поділився 11-річний футболіст Віталій Самочко.

. У новому спорткомплексі щодоби зможуть займатися до 300 людей.