Нікопольський феросплавний завод відзначив свій «золотий ювілей»

29-го березня у культурно-спортивному комплексі НЗФ відбулось урочисте святкування з нагоди 50-річчя Нікопольського феросплавного заводу. Того дня для привітання ювілярів зібрались почесні гості з різних куточків світу та України.

Фероспланый

Спочатку присутнім провели екскурс в історію заводу. Про перші досягнення на металургійній ниві розповіли ветерани, які стояли біля витоків підприємства, брали участь у його формуванні та розвитку.

феросплавний завод

 Міський голова Андрій Фісак у своєму вітальному слові з пошаною звертався до всіх металургів, які працюють на феросплавному заводі, а це 15 % працездатного населення Нікополя. Підкреслив, що НЗФ – не тільки містоутворююче підприємство, а й головний партнер місцевої влади. Навіть у нинішній непростій фінансовій ситуації завод упевнено дивиться в майбутнє, завдяки розумному підходу його керівництва. За всі перелічені досягнення генеральний директор НЗФ, депутат обласної ради, почесний громадянин міста Володимир Куцін був удостоєний  почесної відзнаки Нікопольської міської ради «Честь і слава». Крім цього, Андрій Фісак вручив заслужені нагороди й іншим металургам заводу.

феросплавний завод

Володимир Куцін звернувся до своїх колег та присутніх гостей зі словами щирої вдячності. Нагадав всім, що міць заводу кувалась десятиліттями, завдячуючи професіоналам, які більшість свого життя віддали роботі на підприємстві. За їхню нелегку працю вручив кращим працівникам нагороди від заводу.

7

Ювілярів щиро вітав і голова обласної ради Гліб Пригунов. Він також вручив нагрудний знак Дніпропетровської облради «За розвиток місцевого самоврядування» завідувачу телестудії «НЗФ» Валерію Кисельову, а також депутатам міської ради: директору палацу культури «Електрометалург» Тетяні Обиденній та начальнику ремонтно-механічного цеху НЗФ Сергію Завгородньому. Почесними відзнаками та грамотами обласної ради також були нагороджені й інші працівники заводу.

6

Своїми творчими композиціями ювілярів зі сцени вітали місцеві артисти. А головною родзинкою свята став виступ акторів неперевершеного колективу студії «Квартал-95». Його учасники своїм тонким та яскравим гумором викликали посмішки на обличчі кожного, що було найкращим подарунком ювілейного концерту.

Прес-служба міської ради

Добавить комментарий