«Нова структура міської ради буде виписана не під людей, а під функціонал», – Борис Філатов

 

Мер Дніпропетровська пояснив, за яким принципом змінюватимуть структуру міської ради. Як оновлена ​​система роботи мерії допоможе боротьбі з корупцією та хто проводить аудит міського бюджету – про це Борис Філатов розповів в інтерв’ю сайту «Главком».

«Нова структура буде виписана під функціонал, а не під людей. Стара структура була виписана під людей, всім потрібно було роздати якісь «пряники», зациклити якісь потоки. Нова структура буде проста: апарат – діловодство, інфраструктурний блок, гуманітарний блок і фінансовий блок. Все », – сказав Філатов.

Очільник Дніпропетровська також додав, що існуюча структура виконкому побудована на непрозорих схемах. За його словами, деякі департаменти, які є розпорядниками коштів, здійснюють фінансові операції, про які не здогадується навіть мер.

«Повз мене умовно проносять десятки мільйонів гривень у невідомому напрямку. А я хочу розуміти, куди вони йдуть. І ось зараз я намагаюся всіх цих «бліх» виловити, починаючи від тендерів і закінчуючи договорами, коли для того, щоб відремонтувати дитячий садок, умовно з однією і тією ж фірмою заключають 50 договорів на суму у 25 тис гривень. У рамках першого фарбують, за умовами  другого білять, за третім кладуть плитку, а за четвертим – ставлять паркан», – пояснив він.

Аби зупинити такі оборудки, Борис Філатов ініціював у місті зовнішній аудит. Як функціонують фінанси у Дніпропетровську – це на волонтерських засадах досліджують фахівці «Приватбанку».

Залишити відповідь