Нові люди можуть «рейдернути» УКРОП – Корбан

Партія УКРОП є партією нового типу. Саме тому ані спонсори, ані партійні боси не можуть її контролювати. Про це заявив голова політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Геннадій Корбан в інтерв’ю інтернет-виданню «Цензор.НЕТ», опублікованому в понеділок.

«Не існує партії Коломойського чи Корбана – є партія УКРОП. Якщо хтось думає, що спонсори або політрада можуть нав’язувати новому поколінню своє бачення, нав’язувати фракціям якісь нечесні рішення, то він помиляється», – заявив Геннадій Корбан.

При цьому він підкреслив: «Якщо щось піде не так, молодь може запросто «рейдернути» партію, відформатувати її під своє бачення».

Політик переконаний, що необхідно позбавлятися від «феодальної звички», коли члена будь-якої партії апріорі вважають підконтрольним спонсорам цієї політичної сили. «Ми ще не відвикли, дивлячись на партійні списки, з’ясовувати, «чий холоп будеш», – сказав він.

Геннадій Корбан пояснив, що саме нове покоління людей, незручних для нинішньої системи, які приходять у політику, визначатиме, якою буде політика та діяльність партії.

«Саме вони, а не спонсори, не партійні боси… Ось вона – політика нового покоління. Рано чи пізно так буде в кожній партії, «УКРОП» просто перший на цьому шляху. Тому що у нас немає тягаря партійного життя за старої системи, немає «договірняків» зі старою системою», – зазначив кандидат у мери Києва.

Він пояснив, що всі члени УКРОПу домовилися щодо принципів діяльності, які викладено в програмі партії, а також щодо загального бачення розвитку країни.

«І нікого контролювати ми не будемо – кожен вчинятиме відповідно до загальних принципів і свого сумління», – заявив Геннадій Корбан.

 

Добавить комментарий