Новорічне диво: Близько 5 тис дітей учасників АТО та малеча пільгових категорій безкоштовно відвідають міську ковзанку та інші святкові заходи

 

За ініціативи мера Дніпропетровська Бориса Філатова цього року близько 5 тис. дітей пільгових категорій отримають квитки на ковзанку та новорічні заходи. Реалізувати ідею та влаштувати справжнє новорічне диво для малечі допомогли місцеві підприємці. Про це повідомила в.о. заступника міського голови Олена Молошна.

каток1

За її словами, безкоштовні білети передадуть дітям учасників АТО, дітям пільгових категорій, а також малечі з малозабезпечених і неповних сімей. Маючі квитки, маленькі дніпропетровці зможуть безкоштовно відвідати найцікавіші новорічні заходи.

Напередодні новорічних свят не залишаться без уваги і діти інших пільгових категорій.

Як повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міськради Людмила Козловська, у найближчі дні представники міської влади навідають вихованців одного з інтернатів.

«Ми завжди їдемо у інтернат до діток, які хворі на цукровий діабет. Їм ми привозимо цитрусові. Там перебувають 239 вихованців. У подарунок входить 1 кг мандаринів і 1 кг бананів. Ще 600 дітлахів із малозабезпечених сімей отримають іграшки і солодкі подарунки. Понад 25 найменувань різних іграшок для малечі пільгових категорій. Тут подарунки і для хлопчиків, і для дівчат», – розповіла Людмила Козловська.

Залишити відповідь