Новорічний настрій від дітей – дорослим: у Дніпропетровську презентують виставку юних митців

 

Вихованці дніпропетровських мистецьких шкіл презентують виставку творчих робіт «Різдвяна зірка». На них діти зобразили зимові забави, яскраві подарунки, святкування Нового року та  Різдва Христового. Фантазія хлопців та дівчат не знає меж, тож і дорослі відвідувачі експозиції зможуть поринути в казковий світ дитинства. Подивитися на «Різдвяну зірку» мешканців області запрошує управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

На виставці презентують 85 творчих робіт, які виконані в техніках живопису, графіки та декоративного мистецтва. Над кожною з них діти від 9 до 16 років працювали з надзвичайним натхненням. Їх яскраві та різноманітні роботи відтворюють чудові картини новорічних свят.

Урочисте відкриття виставки «Різдвяна зірка» відбудеться сьогодні о 16.00. Його супроводжуватимуть музичні презентації. Українські народні пісні, інструментальні композиції у виконанні юних скрипалів та бандуристів створять піднесений настрій теплого родинного свята. Для відвідувачів виставки влаштують майстер-класи з орігамі.  

Експозиція працюватиме за адресою: пр. К. Маркса, 64, музей «Літературне Придніпров’я». Переглянути її можна буде до 19 січня.  

Добавить комментарий