Обласна дитяча лікарня отримає сучасний комп’ютерний томограф, – Валентин Резніченко

Травми, онкологія та інші складні захворювання. Щороку у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні обстежують близько 4 тисяч хлопчиків та дівчаток. Допомагає у цьому старенький комп’ютерний томограф. Та незабаром медзаклад отримає новий – набагато сучасніший.

«У лікарнях Дніпропетровщини працюють справжні професіонали. Вони впроваджують неймовірні методики, дивують своїми унікальними операціями. Їх знають та поважають в усьому світі. Наше завдання – допомогти з оснащенням медзакладів. Цьогоріч купуємо 46 одиниць обладнання – сучасні комп’ютерні томографи, апарат для МРТ та багато іншого. На це з обласного бюджету виділяємо 129 млн. гривень», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Вартість нового томографу для дитячої обласної лікарні – 12,5 млн. гривень. Він допомагатиме у діагностиці гематологічних захворювань, онкології, політравм, судин. Пристрій дозволяє отримати 3-D зображення органів одразу у 32 розрізах. При цьому опромінювання – мінімальне.

Попередній томограф був однозрізовий. Його продовжать використовувати для обстежень травмованих частин тіла.

Завдяки такому розмежуванню у дитячій лікарні прискориться процес обстежень, а лікування стане ще якіснішим. Новенький апарат з’явиться у медзакладі до кінця 2015-го.

Залишити відповідь