ОДА відремонтує 20 нових квартир родин учасників АТО

20 родин бійців АТО нещодавно отримали квартири в новому домі на пр. Миру у Дніпропетровську. Домівки світлі та комфортні, проте як і будь-які новобудови потребують ремонту. Приведе оселі до ладу облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

квартири2

Новенькі шпалери, міжкімнатні двері, розведення комунікацій та багато іншого. Всі ці роботи ще чекають на власників квартир. Однак облдержадміністрація вирішила взяти ці справи новоселів на себе.
«Ми живемо у мирі завдяки людям, які воювали на Донбасі. Якщо у них є якісь потреби, влада зобов’язана їх задовольнити на сто відсотків. Обжити квартиру в новобуді – не дешеве задоволення. І ми допомагаємо у цьому сім’ям захисників», – наголосив Валентин Резніченко.

квартири3

У 2015-му на придбання житла для бійців АТО область отримала 42 млн. гривень з держбюджету. На ці кошти вже придбали 39 квартир, на черзі – ще 37. Квартири АТОшникам купують і за гроші місцевих бюджетів. На 20 квартир виділила кошти Федерація футболу України. Загалом до кінця року більше 100 родин бійців АТО отримають квартири.

Залишити відповідь