Олімпіада 2016: як виступили спортсмени з Дніпра

Олімпійські ігри в Ріо набирають обертів. Поки збірна України не здобула медалей. Але ті спортсмени, яких сподівалися побачити у фіналі, із завданням впоралися. Є серед них і спортсмени з Дніпропетровської області. Як виступають наші, розповіли в управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Пройшли до фіналу наші веслувальники. 6 серпня українські чоловіча та жіноча парні четвірки перемогли у відбірковому запливі з академічного веслування.

Чоловіча четвірка у складі Івана Довготька (Дніпропетровська область), Дмитра Міхая, Артема Морозова та Олександра Надтока у попередньому заїзді посіла друге місце з результатом 5 хвилин 52,90 секунди.

Жіночий квартет (Олена Буряк, Дарина Верхогляд, Анастасія Коженкова (Дніпропетровська область) та Євгенія Німченко) упевнено виграли у відбірковому заїзді. Спортсменки показали найкращий результат – 6 хвилин 35,48 секунди, випередивши веслувальниць з Австралії, Голландії та Китаю. Тепер вони змагатимуться у фіналі Ігор-2016. Фінальні змагання пройдуть 10 серпня.

З рахунком 0:2 поступилися китаянкам в жіночому парному розряді з тенісу наші Людмила і Надія Кіченок. Наталія Кальниш зупинилася в одному кроці від фіналу стрільби з пневматичної гвинтівки (10 м). Наталя набрала 415,8 балів, тоді як для кваліфікації в фінал вистачало 415,9 балів.

У медальному заліку лідирують одразу три країни: США, Китай і Австралія. У них по три золоті медалі.

9 серпня в боротьбу вступить наш шпажист Богдан Нікішин. Він стартуватиме відразу з 1/16 фіналу. Його суперник визначиться завтра.

Добавить комментарий