Отримати замовлення товарів чи послуг від ОДА – просто! Деталі на семінарі для підприємців, – Валентин Резніченко

Як увійти на багатомільярдний ринок та отримати замовлення на товари й послуги від ОДА? Про все це на семінарі для підприємців по Prozorro. 30 листопада о 14.00 традиційно в облдержадміністрації пройде вже третій семінар для підприємців. На ньому очікується близько 600 бізнесменів. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – влада повинна бути відкритою. На жаль, бізнес не довіряє державі і її прагненню робити все прозоро. Ми змінюємо це. Тому щомісяця проводимо семінари для підприємців. Цього разу ми очікуємо 600-700 бізнесменів, які раніше з Prozorro не працювали. На наше запрошення у семінарі візьме участь величезна делегація з Києва, з тих міністерств, які активно впроваджують Prozorro», – наголосив радник голови ОДА.

30 листопада о 14.00 бізнесмени, підприємці, менеджери, комерційні директори і всі, хто є в бізнесі, але кого немає на ринку електронних держзакупівель, запрошуються на семінар до Дніпропетровської облдержадміністрації (пр. Кірова 1, 3-й поверх, конференцзал).

Там розкажуть про закон з держзакупівель, навчать відстежувати цікаві групи товарів і послуг. Окреслять об’єми ринку держзакупівель Дніпропетровського регіону та України.

Десятки підприємців регіону вже відчули переваги електронного ринку. Більше 3 тисяч тендерів на 132 млн. грн. наразі зареєстровані в системі ProZorro на Дніпропетровщині. В середньому у кожній закупівлі беруть участь 2-4 підприємства. Конкуренція невелика, і кожен, хто має якісний товар, може отримати замовлення від ОДА, РДА чи комунальних закладів області.

Зареєструватися на навчання можна за телефоном 0986747701.
ProZorro – це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. грн. на товари й послуги і до 1,5 млн. грн. – на роботи. Торги відбуваються в режимі он-лайн. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему у вересні.

Залишити відповідь