Озон – запобігає пандемію!

Дезінфекція виробничих і побутових приміщень, тваринницьких, фітосанітарних, продуктів та матеріалів в зберіганні, всіх видів транспорту озонуванням.

Час дезінфекції: від 1 години для невеликих приміщень,  до 4 годин для великих об’єктів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Без хімічних речовин, антивірусна дезінфекція киснем абсолютно всіх поверхонь. Дезактивація 30-40 хвилин, газове середовище О3 повністю розпадається без залишків, без кольору і запаху. Усуває сторонні запахи.

Діюча речовина – кисень О3.

Вартість дезінфекції від 0,48 грн. / 1м.куб. до 8 грн. / 1м.кв.

Компанія “Алеа ГРУП”, м Дніпро, тел.: 066 784-14-70

Ми 20 років на ринку дезінфекції.

– У природі не існує вірусів і мікробів стійких до озонового середовища;

– Озон діє миттєво;

– Озон проникає на всі площини та поверхні;

– Після дезінфекції озоном прибирання не потрібно;

– Після дезінфекції озоном приміщення повністю стерильне;

– Озон швидко розпадається, перетворюючись в безпечний кисень;

– Озон у 300 разів сильніше за всі дезінфікуючі хімічні засоби;

– Озон знищує всі віруси і мікроби, у т.ч. і коронавірус.

COVID-19 екстремальне стійкий в широкому діапазоні кислотності (3-10 pH), озонуванням досягається кислотність середовища 2pH і нижче, озон токсичний для коронавірусів, здатний руйнувати коронавірус в недоступних місцях, озонування – це просторова дезінфекція всього об’єму.

Озонирование помещений Дезинфекция

Практичне застосування озону грунтується на його сильних окислюючих і стерилізуючих діях. Під дією озону гинуть бактерії, грибкові утворення і віруси. Озонованим повітрям користуються для дезінфекції приміщень (холодильних камер, складів, будівель та ін.), для усунення неприємних запахів, стерилізації питної води, кондиціонування повітря і проведення деяких інших окислювальних процесів.

Озон зруйнує коронавіруси в місцях, куди не потрапляє препарати при інших способах дезінфекції.

Наприклад: вірус поліомієліту гине при величині залишкового озону 0,45 л г / л через 2 хв, коронавіруса – 0.40 л.г / л, а при дозі хлору 1 лг / л -тільки через 3 ч. Озон розкладається з виділенням теплоти. При розпаді 2 моль озону з утворенням кисню виділяється 297,4 кДж.

Бактерицидна дія озону пов’язана з протіканням реакцій окиснення (озоноліз). Вступають в реакції також вільні радикали, що утворюються при розкладанні озону в воді. Озон, будучи сильним окислювачем, руйнує ароматичні ядра, але не діє на пірідіновиє кільця. Повна загибель суперечка спостерігається тільки при дозі озону 10 мг / л і вище. Кишкова паличка практично повністю відмирає при дозі озону 2 мг / л. При залишкової дозі озону 0,3 мг / л інактивація вірусів на 99,99% спостерігається через 4 хв.

Бактерицидна дія помітно проявляється при концентрації озону в воді вище 0,1 мг / л. Час контакту озону з водою, необхідне для знезараження, становить 3-10 хв. Доза озону, необхідна для знезараження, становить 1-4 мг / л.

Озон надає більш активну дію на віруси в порівнянні з хлором та іншими дезінфектантами. Це пояснюється тим, що озон впливає на окислювально-відновну систему і на протоплазму клітини, а інші дезіфектанти руйнує тільки ферменти мікробної клітини. Як відомо, віруси не мають ферментних систем.

Озон надає радикальне і швидке вплив на більшість вірусів (бактеріофаги, віруси поліомієліту та ін.). Порогова концентрація озону становить 0,4 мг на 1 л води. Це означає, що при концентрації залишкового озону 0,4 мг / л і тривалості перебування води в контактній камері 4 хв досягається 99,99% інактивація мікроорганізмів.

Швидке вплив робить озон на вегетативні клітини бактерій і основну частину вірусів. Однак якщо в воді присутні легко взаємодіють з озоном речовини, такі як сполуки двовалентного заліза, гумінові кислоти, одноатомні феноли, їх окислення передує інактивації бактерій і вірусів.

Більш стійкі до дії озону спороносні бактерії. З найбільш характерних органічних домішок води важче окислюються фульвокислоти, нафтопродукти, СПАР, пестициди. Озон енергійно окисляє фенольні сполуки, тому обробка озоном води, що містить феноли, краще, ніж хлором.

Наприклад, коронавірус гине під дією 0,40 мг / л озону через 2 хв, тоді як хлор вбиває його через кілька годин.

Переваги озону добре відомі – це сильний окислювач, його бактерицидну дію значно активніше хлору, він також більш активний по відношенню до вірусів, є ідеальним антивірусним засобом.

Озон як знезаражуючий реагент діє швидше хлору в 15- 20 разів. Встановлено, що збудник дитячого паралічу – вірус поліомієліту – гине під дією 0,45 мг / л озону через 2 хв, тоді як хлор надає той же ефект лише через 3 годин для доз 1 мг / л. При обробці води озоном суперечки і бацили гнійного запалення гинуть через 10 хв, збудники тифу і холери через 2 хв.

Озонирование помещений

Завдяки високому окислювальному потенціалу (2,07) озон володіє більш сильну бактерицидну дію, ніж хлор (1,36). Озон діє на бактерії швидше хлору і витрата його значно менше.

Практичне застосування озону грунтується на його сильному окислюється і стерилізуючому дії. Під дією озону гинуть не тільки бактерії, але і грибкові освіти і віруси. Озонованим повітрям користуються для дезінфекції приміщень, стерилізації питної води, кондиціонування повітря.

Озон по бактерицидної дії має ряд переваг перед хлором і іншими дезінфектантами. Він впливає як на окислювально-відновну систему бактерій, так і на їх протоплазму, тоді як хлор руйнує тільки ферменти мікробної клітини. Цим можна пояснити більш активну дію озону в порівнянні з хлором на віруси, які не мають ферментних систем.

Встановлено, що кишкова паличка не менше стійка до дії озону, ніж найбільш небезпечні у водному середовищі збудники дизентерії та черевного тифу. Віддаючи атом кисню – озоноліз дозволяє впливати на подвійні зв’язки атомів (діючи на білки, ферменти і т. д.)

Проводьте дезінфекцію безпечно і максимально ефективно!

Ми за кілька хвилин підключимо у Вашому об’єкті систему озонування середовища, за невеликий час наповнимо середу озоном від 40 г/год. і вище, дезактивація займе не більше півгодини.

Знищимо не тільки віруси та мікроорганізми, а й неприємні запахи.

Бажаємо здоров’я, запобігайте інфекції!

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!