Переможцем міжнародного конкурсу стала юна співачка з Дніпропетровщини

Юна співачка з села Троїцьке Валерія Ніколенко стала лауреатом I премії на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Палаюча зірка». Про це повідомили в Синельниківській РДА.

Валерії – усього 15. Каже, до перемоги йшла 9 років: «З 6 я на сцені, крокую до перемог, – розповіла маленька співачка. – У «палаючій зірці» брала участь двічі, займала друге і третє місця. Співала на конкурсах в Судаку і Дніпропетровську».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

І ось – довгоочікувана перемога. На конкурсі в Києві виступали понад 100 учасників з Польщі, Болгарії, Білорусії, Молдови, Чехії та України. Але саме Валерія взяла перше місце в номінації «Естрадний вокал». Переможною піснею стала «Балада про мальви», яку виконувала раніше Ані Лорак. «Перше, що подумала – «ну, нарешті, давно пора!», – Зізнається юна співачка. – А ті відчуття, які нахлинули потім, важко описати. Потрібно їх пережити».

Зупинятися на досягнутому Валерія не збирається. Попереду – безліч конкурсів, а якщо зірки складуться, то і естрадна кар’єра: «Я не маю особливих надій. Склалося враження, що в шоу-бізнес потрапляють лише обрані. Але це не привід зупинятися! Не вийде зі сценою, стану вчителем або режисером-постановником. Це мені теж до душі», – посміхається Валерія.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь