Перевірка ремонту доріг, он-лайн послуги та боротьба з рейдерами: як на Дніпропетровщині долають корупцію

Корупція – проблема №1 в усіх областях України. Щоб змінити ситуацію, у Дніпропетровській ОДА докладають максимум зусиль. У регіоні вже працює спецкомісія з перевірки якості ремонту доріг, впроваджені он-лайн послуги, що мінімізують контакти з чиновниками, а фермерам допомагають у боротьбі з рейдерами. Про те, як борються з корупцією на Дніпропетровщині розповів начальник юридичного управління ОДА Володимир Юрченко.

Він зазначив, що боротися з корупцією треба «в зародку»: «Для цього максимально збільшуємо кількість електронних послуг, цим прибираємо залежність людини від чиновників».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Оформити субсидію, паспорт чи потрібну довідку можна он-лайн. Реєструємось на igov.org.ua, заповнюємо необхідні поля – і отримуємо відповідь. Більше жодних черг та тривалих очікувань під кабінетами чиновників.

«У боротьбі з корупцією об’єднуємо й зусилля різних органів. Саме так вдалося захистити інтереси людей у гучному скандалі з «новомосковськими рейдерами», – говорить Володимир Юрченко.

Розповідає: у липні цього року до очільника області Валентина Резніченка звернулися фермери Новомосковського району. Поскаржились, що на їх поля претендує певна фірма. За завданням голови ОДА створили оперативну групу. До неї увійшли співробітники міліції та прокуратури. Окремо розпочав роботу штаб, що координував роботу чиновників та правоохоронців. Один позов задовольнили ще влітку. На ньому відпрацювали подальшу схему.

«Така робота дала результати. До окружного адміністративного суду подані 9 позовів. Розгляд за всіма фактами добігає кінця, 5 рішень вже ухвалені на користь фермерів та вступили у законну дію», – зазначив Володимир Юрченко.

На Дніпропетровщині активно борються з корупційними схемами, які використовують при ремонтах доріг. Зокрема, це стосується «Облавтодору». Спеціальна комісія, створена за завданням Валентина Резніченка, виявила порушення і надала матеріали до прокуратури.

Щоб мільйони гривень не «закатували» в асфальт, Дніпропетровська облдержадміністрація створила комісію, яка перевіряє якість роботи підрядників, зазначив Володимир Юрченко. Зараз ця модель проходить випробування.

До кінця листопада 2015-го відремонтують більше 2 млн. кв. метрів доріг. Це найбільший обсяг за останні роки.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь