Перший етап програми «Молодіжний працівник» завершився. Далі – Київ

Перший етап програми «Молодіжний працівник» завершився. Держслужбовці і представники громадських організацій Дніпропетровщини 4 дні гостювали в Полтаві. Там їх вчили працювати з молоддю по-європейськи. Хто з учасників тренінгу поїде до Києва на наступний етап – скоро стане відомо. Про це розповів заступник директора департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

У програмі – три етапи: базовий, спеціалізований і найвищий – так званий «тренінг для тренерів». Базовий вже завершився – групи держслужбовців і громадських працівників відвідали різні міста України, щоб пройти 4-денний курс. 3 чиновники і 4 громадські діячі Дніпропетровщини, разом з колегами з Миколаївської, Херсонської та Полтавської областей, побували у Полтаві.

«Ця програма – унікальна можливість налагодити співпрацю держслужбовців та громадських діячів у роботі з молоддю, – зауважив Владислав Яцук. – Щоб об’єднати зусилля і працювати більш ефективно».

Учасники програми отримують практичні знання у роботі з молодіжними організаціями, підвищують кваліфікацію і проходять тренерську підготовку. «Після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат. Сенс у тому, щоб вже найближчим часом якомога більше держслужбовців, які працюють в молодіжній сфері пройшли такий курс», – пояснив Владислав Яцук.

Одна з учасниць проекту – Ірина Павлова – працює в департаменті фізкультури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА. «Від поїздки до Полтави – в захваті, – говорить Ірина. – Дуже багато вражень і нових знань. Сподіваюсь поїхати до Києва».

Коли почнеться наступний етап програми, і кого з учасників на нього запросять – поки невідомо. Він пройде в Києві. По його завершенню відберуть кращих з кращих і відправлять на стажування до Німеччини.

Залишити відповідь