Перший коворкінг центр для студентів відкрився у Дніпропетровську – ОДА виконала обіцянку

Перший у Дніпропетровську коворкінг-центр для студентів-айтішників відкрився. Зони для роботи, лекцій та відпочинку, а ще проектор, плазма і багато інших «фішечек». Тут є все для того, щоб студенти могли осягати IT-науку, ділитися досвідом і робити перші професійні кроки. Це результат співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації, волонтерів «IT Рух Дніпро» та Національного гірничого університету.

кр1

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Коворкінг тільки відкрився, а в ньому вже не проштовхнутися. Студенти з дніпропетровських вишів та програмісти початківці прийшли, щоб подивитися на «дивину». І правда – у Дніпропетровську ще не було такого місця, де можна було б зручно вчитися, працювати і набиратися досвіду.

кр2

Тепер таке місце є. І можливо, не останнє. «Ми зробили коворкінг за 3,5 місяці від появи самої ідеї, – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. – Це лише доводить, що, навіть коли в планах подібного будівництва немає, керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко завжди знаходить нестандартні рішення, щоб завдання було виконано. Якщо досвід роботи цього коворкінгу буде успішним, ми відкриємо такі центри по всій області і ще парочку – у Дніпропетровську».

кр3

Тут є все, щоб зануритися в IT-атмосферу. Тиха зона з робочими місцями, де можна займатися своїми справами або працювати над спільним проектом. Галасливий зал для лекцій, майстер-класів або показу навчальних фільмів. І зона відпочинку, щоб випити чаю, поспілкуватись, а в майбутньому, можливо, і пограти в комп’ютерні ігри. «Ми хочемо об’єднати тут IT-співтовариство Дніпропетровська – фрілансерів, бізнесменів, студентів, стартаперів. Наша мета – вдихнути життя в IT-сферу міста», – зазначив голова ГО «IT Рух Дніпро» Валентин Кожевніков.

кр4

Самі студенти, для яких і створювався цей проект, – у захваті: «Такі центри є у всьому світі. Про Україну – не чув. Круто, що в Дніпрі відкрився коворкінг. Тепер будемо вчитися в тусовці, а не сидячи вдома!», – зрадів студент третього курсу Гірничого університету Дмитро.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь