Петро Порошенко доручив створити Центр досліджень проблем Росії

 

Президент України Петро Порошенко доручив створити Центр досліджень проблем Російської Федерації у складі Національного інституту стратегічних досліджень. Відповідний указ президента України №605/2015 від 23 жовтня 2015 року розміщено  на офіційному сайті глави Української держави.

Згідно з документом, Центр утворюється у складі Національного інституту стратегічних досліджень як самостійний структурний підрозділ із метою системного аналізу проблемних питань у відносинах із Російською Федерацією, вироблення пропозицій щодо забезпечення національних інтересів України.

Керівник Центру призначатиметься на посаду директором Національного інституту стратегічних досліджень.

Коментуючи створення Центру, Заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв зазначив, що головною метою діяльності Центру стануть науково-аналітичні розробки та прикладні дослідження актуальних проблем взаємодії з РФ, передусім у контексті відповідного забезпечення діяльності президента України.

«Військова агресія Росії проти України, зокрема анексія Криму та гібридна війна в Донбасі, тривожні внутрішні процеси всередині російського суспільства, останні дії РФ на міжнародній арені, які викликають глибоку стурбованість всього цивілізованого світу, перспективи та прогнози щодо економічного розвитку Росії, шляхи сприяння демократичним тенденціям в країні, забезпечення інтересів українців в Росії – всі ці питання потребують ретельного фахового аналізу та перебуватимуть у фокусі діяльності Центру з проблематики РФ», – сказав  Костянтин Єлісеєв.

До основних завдань Центру належатиме також розробка практичних рекомендацій при формуванні та здійсненні державної політики України щодо Російської Федерації.

 

Добавить комментарий