Підгодівля без шкоди: у Дніпрі закликають дотримуватися правил допомоги тваринам

Зима — складний період не лише для людей, а й для птахів і  тварин, які мешкають у парках і скверах Дніпро. Морози та сніг ускладнюють пошук їжі, тож навіть невелика допомога від містян може врятувати їм життя. Водночас фахівці наголошують: підгодовувати потрібно правильно, дотримуючись чітких правил і заборон. Про це повідомили у департамент парків та рекреації Дніпровської міської ради.

Містян просять не кидати їжу у воду, а залишати її на березі або у спеціальних годівничках. Найкращий вибір — зерно: пшениця, кукурудза, овес, подрібнені крупи, насіння або сушені фрукти.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Мешканці міста активно долучаються до допомоги тваринам. Зокрема, у парк імені Лазаря Глоби дніпрянка Наталія разом із сином Максимом регулярно підгодовують птахів і безпритульних тварин.

«У такі морози годувати братів наших менших особливо важливо. Від цього залежить їхнє життя», — каже жінка.

Допомагають мешканці й у парк Писаржевського. Місцевий житель Богдан розповідає, що часто приносить у парк горіхи та насіння для білок і птахів.

Водночас фахівці застерігають: білок не варто годувати з рук, адже це дикі тварини. Найкраще залишати їжу у годівничках або на пеньках. Для них підходять несолоні горіхи, насіння соняшника, жолуді, а також овочі та фрукти. Заборонені солоні, смажені, солодкі продукти, фастфуд і чипси.

У департаменті радять годувати тварин невеликими порціями, але регулярно, щоб їжа не замерзала і не псувалася.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *