Підприємці регіону зустрілися з бізнес-омбудсменом

Проблеми, з якими стикається бізнес Дніпропетровщини, та шляхи їх вирішення обговорили в облдержадміністрації. Для цього на засіданні зібралися керівники області, підприємці та бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета.
«Для бізнес-омбудсмена важливо знатися на проблемах не тільки київських підприємців, а й регіональних, — зазначив Альгірдас Шемета. — Я вже побував у Харкові, Львові, Чернігові, Краматорську і Красноармійську. Тепер я тут, щоб налагодити відкритий діалог з бізнесом».
Заступник глави регіону Олег Кужман підкреслив – за ініціативою керівника Дніпропетровщини Валентина Резніченка ОДА працює відразу в декількох напрямках, щоб дати нові можливості приватникам: «Ми активно переводимо адміністративні послуги в онлайн, відмовляючись від паперової тяганини, — пояснив Олег Кужман. — Наприклад, декларацію з санепідемстанції, виписку про грошову оцінку земельної ділянки та інформацію про кінцевих бенефіціарів підприємці вже можуть оформити в мережі. І це тільки початок. Крім того, сьогодні в області працюють 35 центрів адмінпослуг. А в перших 15 територіальних громадах з’являться зовсім нові центри — європейського зразка».
Заступник голови ОДА нагадав, що вже 250 державних установ області проводять дотендерні закупівлі у відкритій системі електронних торгів ProZorro: «Таким чином, ми прибрали корупцію з держзакупівель. До кінця місяця до ProZorro підключиться вся область, а на початку 2016- го року – планує вся країна. Тепер кожен підприємець може чесно заробляти і економити бюджетні гроші, продаючи товари і послуги державі», — зауважив Олег Кужман.
Він зазначив, що для ОДА підтримка бізнесу та інвестиційного клімату області — одне з пріоритетних завдань: «Ми раді співпрацювати з омбудсменом, допомагаючи вирішувати проблеми, які виникають у малого та середнього бізнесу. Зараз країна переживає нелегкий час. Важко всім, у тому числі і підприємцям. Як ніколи їм потрібна підтримка влади і ми її надаємо. Адже від бізнесу залежить процвітання регіону та благополуччя всіх його мешканців», — сказав Олег Кужман.

Добавить комментарий