Підрозділи міграційної служби працюватимуть у день виборів

У зв’язку із проведенням 25 жовтня чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, всі територіальні підрозділи міграційної служби у жовтні працюватимуть додаткові дні, повыдомляэ Урядовий портал.
Зокрема 24 та 25 жовтня (субота та неділя) громадяни зможуть звернутися до районного підрозділу міграційної служби за місцем проживання з питань оформлення та видачі паспортів громадянина України, тимчасових посвідчень громадянина України, а також вклеювання фотокарток до паспортів по досягненню відповідного віку.
Напередодні виборів громадянам слід уважно перевірити свій основний документ – паспорт громадянина України. Зокрема необхідно переконатися, що документ у доброму стані, здійснена вклейка фото при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку, змінено паспорт у зв’язку зі зміною прізвища, проставлене місце реєстрації тощо. Якщо паспорт втрачений або зіпсований, необхідно терміново звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання для поновлення документів. Особам, які нещодавно прийняті до громадянства України рекомендовано не зволікати з отриманням тимчасового посвідчення громадянина України.

Добавить комментарий