Податкову реформу усе ж перенесли на наступний рік

Верховна Рада і уряд домовились перенести Податкову реформу на наступний рік. Про це у Facebook написала нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Ніна Южаніна, повідомляє gazeta.ua.
«Вчора на засіданні спільної робочої групи, до якої увійшли представники і Верховної ради, і уряду нарешті прийняли рішення, як ми рухаємося далі по бюджету та податковій реформі. У понеділок, 21 грудня, до ВР буде подано новий законопроект про внесення змін до діючого Податкового кодексу. Вони стануть тією податковою базою, на якій побудують бюджет країни на 2016 рік», — написала вона.
Що ж стосується законопроекту №3630, то за словами нардепа, після затвердження парламентом змін до Податкового кодексу та ухвалення Закону про держбюджет його також розглянутуть у першому читанні.
«Планується, що цей документ стане базою для розробки в наступному році нового податкового кодексу, в якому знайдуть своє відображення і прогресивні норми парламентського законопроекту №3357. Вірю, що в наступному році нам вдасться підготувати для країни справді ліберальну податкову реформу, яка буде детально прорахована найширшим колом спеціалістів, погоджена із суспільством і міжнародними партнерами та прийнята. Як цього вимагає закон, до 1 липня 2016 року. І у новий 2017 рік», — написала вона.

Добавить комментарий