Подвійне вбивство на Дніпропетровщині: стали відомі нові подробиці (Фото)

Як ми писали раніше, у Павлограді за скоєння подвійного вбивства поліція затримала 11-класника. Жертвами хлопця стали сусіди — 30-річний батько та 4-річний хлопчик. Від отриманих ножових поранень вони загинули.  Мати — 35-річна вагітна жінка отримала численні ножові поранення та була доставлена до лікарні.

Без права застави

Наразі підозрюваному Валентину Земцову суд виніс запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою без застави.

«Зважаючи на увагу суспільства до даного кримінального провадження та з метою запобігання різним спекуляціям щодо родинних зв’язків, доводимо до відома громадськості, що будь-які родичі підозрюваного у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області не працюють. Суддя Земцова Л.В. відрахована зі штату Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області 22 квітня 2005 року у зв’язку з поданням заяви про відставку (Постанова Верховної Ради України «Про звільнення суддів» від 07 квітня 2005 року № 2536-ІV)», – зазначають у прес-службі Апеляційного суду Дніпропетровщини.

Врятувати два життя

Тим часом у Дніпрі рятують постраждалу 35-річну вагітну Вікторію Кригину, яка ледве не загинула внаслідок цих трагічних подій.

«Після надання павлоградськими медиками першої медичної допомоги, вона була доставлена до акушерського відділення лікарні імені Мечникова у вкрай важкому стані. Жінка знаходиться на 33 тижні вагітності, у результаті численних ножових поранень вона втратила багато крові. У результаті дообстеження і термінового проведення консиліуму із залученням кращих спеціалістів лікарні, було призначено ефективне лікування. Вже за декілька годин стан жінки вдалося стабілізувати. На сьогодні стан хворої близький до середньої тяжкості з позитивною динамікою. Загрози передчасних пологів немає», – зазначають у прес-службі лікарні.

Дарина Сухоніс