Понад 200 дніпрян вийшли на забіг добра

На вихідних  у Дніпрі на Фестивальному причалі відбувся благодійний легкоатлетичний забіг серед дітей та дорослих «Забіг Миколайчиків». Захід вже вдруге проводить у нашому місті. Повідомили у прес-службі міської ради.

Цьогоріч у «Забігу Миколайчиків» взяли участь понад 200 осіб, у тому числі вперше і 65 дітей з обмеженими можливостями. Саме ці дітки першими вийшли на старт. Для них дистанція була символічною – 400 метрів.

Забіг – благодійний. Стартові внески були лише для дорослих учасників. Усі зібрані кошти підуть на допомогу Верхньодніпровському  будинку-інтернату №2 для дітей з особливими потребами.

Кожен учасник обирав свою дистанцію. Наприклад, забіг добра – це 10, 5 та 1 км для дорослих, дитячі забіги – 1 км та 400 метрів, сімейні естафети щастя – 2000, 1000 та 500 метрів.

Родзинка цьогорічного «Забігу Миколайчиків» – благодійний аукціон, серед лотів якого ялинка, зроблена дітками з особливими потребами, медалі відомих спортсменів, зокрема, і золота медаль, яку виборола на чемпіонаті  Європи у 2012 році паралімпійка, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Олена  Глебова. Спортсменка зазначила: зовсім не шкода розлучатися з медаллю, нехай вона комусь теж принесе вдачу.