Image of three business people’s hands at working meeting

Понад чотири десятки підприємців щомісяця переїжджають з Донбасу до Дніпропетровщини, – Валентин Резніченко

Щомісяця на Дніпропетровщині стає в середньому на більш ніж 40 «підприємців-переселенців» більше. Цьогоріч свою діяльність в нашу область перенесли 462 бізнесмени з Донбасу. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За час проведення АТО захищеність та мир обрали понад 700 підприємців, зазначив Валентин Резніченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Дніпропетровщина зарекомендувала себе як стабільний та перспективний для ведення бізнесу регіон. Ми не втручаємося в справи підприємців, натомість  допомагаємо долати адміністративні труднощі – це  дає результат. Незважаючи на скрутні для країни часи, економіка області продовжує розвиватися. Тут буде  комфортно працювати кожному, хто обирає прозорі правила гри», – зазначив керівник ОДА.

Та додав: всіх підприємців з Донецької та Луганської областей, які хочуть працювати за українськими законами, радо приймуть на Дніпропетровщині.

Про те, як перевести бізнес до області, переселенцям розповідають в 35 центрах надання адміністративних послуг. Вирішити організаційні питання допомагають в спеціальному інвестцентрі. Тут знайдуть підтримку компанії, які вже давно працюють на Дніпропетровщині, й ті, хто тільки збирається перевести бізнес до нашої області.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь