Image of three business people’s hands at working meeting

Понад чотири десятки підприємців щомісяця переїжджають з Донбасу до Дніпропетровщини, — Валентин Резніченко

Щомісяця на Дніпропетровщині стає в середньому на більш ніж 40 «підприємців-переселенців» більше. Цьогоріч свою діяльність в нашу область перенесли 462 бізнесмени з Донбасу. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За час проведення АТО захищеність та мир обрали понад 700 підприємців, зазначив Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина зарекомендувала себе як стабільний та перспективний для ведення бізнесу регіон. Ми не втручаємося в справи підприємців, натомість  допомагаємо долати адміністративні труднощі – це  дає результат. Незважаючи на скрутні для країни часи, економіка області продовжує розвиватися. Тут буде  комфортно працювати кожному, хто обирає прозорі правила гри», — зазначив керівник ОДА.

Та додав: всіх підприємців з Донецької та Луганської областей, які хочуть працювати за українськими законами, радо приймуть на Дніпропетровщині.

Про те, як перевести бізнес до області, переселенцям розповідають в 35 центрах надання адміністративних послуг. Вирішити організаційні питання допомагають в спеціальному інвестцентрі. Тут знайдуть підтримку компанії, які вже давно працюють на Дніпропетровщині, й ті, хто тільки збирається перевести бізнес до нашої області.

Добавить комментарий