Президент ініціює пришвидшення податкової реформи

Президент Петро Порошенко поставив завдання до Нового року ухвалити зміни до податкового законодавства і бюджет на 2016 рік.

Він зазначив, що, незважаючи на те, що податкові та бюджетно-фінансові питання не є сферою відповідальності Президента, в умовах часового цейтноту і викликів національній безпеці він вимушений сьогодні винести питання про податкову реформу на обговорення Національної ради реформ, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Президент вирішив виступити модератором дискусії, що розгорнулася навколо концепцій реформування Міністерства фінансів та депутатів”, – йдеться у повідомленні.

Президент підкреслив, що йдеться не лише про необхідність прийняття державного бюджету, оскільки необхідно фінансувати видатки, включаючи оборону.

«Мова йде про те, що прийняття бюджету та змін до податкового законодавства є умовою для отримання фінансування від Міжнародного валютного фонду. На сьогоднішній день фінансування МВФ є однією з ключових умов забезпечення фінансової стабільності держави», – наголосив Порошенко на 16-му засіданні Нацради реформ.

Він висловив впевненість в тому, що компроміс між двома підходами буде знайдено і оформлено у відповідний законопроект. Президент також відзначив необхідність максимально прискорити розгляд цього законопроекту у парламенті.

За словами Глави держави, в цілому зміни до податкового законодавства мають відповідати трьом вимогам та стимулювати розвиток економіки: «Ставки податків, адміністрування, прозорість мають суттєво вплинути на інвестиційний клімат».

Нарешті, податкові зміни не повинні обернутися втратами для бюджету.

 

ukrinform.ua

Добавить комментарий