Президент відкрив Академію лідерства України

 

Сьогодні Президент Петро Порошенко привітав перших слухачів Академії лідерства України.  Започаткування в Україні Академії лідерства є символом того, що наша держава змінюється. На цьому наголосив Президент на урочистому відкритті цього навчального закладу унікального формату. Повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, це добра практика, коли відразу після школи молодь може піти не в університет, а «спробувати жити по-справжньому, жити в новій команді, вчитися бути мудрим та лідером».

Президент також підкреслив важливість того, що у першій українській Академії лідерства навчаються представники з усіх областей України, у тому числі з Криму та Донбасу: «Це дуже символічно, бо показує, що Крим та Донбас — це Україна».

Українська академія лідерства — новий формат навчання для випускників середніх шкіл. У ній поєднуються елементи фізичного, академічного і духовного виховання та вдосконалення. Навчання триває 10 місяців.

Студенти займаються 6 днів на тиждень, один з яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів. В навчальному закладі діє система самоврядування.

Завдання Академії — відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях на благо Української держави.

У першому наборі Академії навчається 39 випускників 11-го класу та студентів 1-го курсу (17-18 років) з усієї України. Навчання безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2000 гривень, решта витрат покривається грантом інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund.

Добавить комментарий