Пройтися «петриківською стежкою» запрошують мешканців Дніпропетровщини  

    
Як зробити зі звичайних побутових речей справжні витвори мистецтва знає народний художник України Андрій Пікуш. Петриківським розписом він оздоблює  дерево, скло та кераміку. Роботи майстра добре відомі в Україні та далеко за її межами. Зараз їх можуть побачити і мешканці нашої області в Дніпропетровському художньому музеї. Поринути в дивовижний світ українського живопису запрошує управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

На виставці «Моя петриківська стежка» експонуються понад сто творів Андрія Пікуша. Вони  демонструють творчі пошуки майстра, починаючи з середини 1970-х років і до наших днів. Це і традиційні декоративні панно, і розпис по дереву, склу та кераміці.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

В експозиції  представлені твори з фондів Дніпропетровського художнього музею, приватних колекцій та власного зібрання автора. Виставку можна подивитися до 20 грудня 2015 року за адресою вул. Шевченка, 21. Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00) крім понеділка та  вівторка.

Андрій Пікуш – видатний майстер петриківського декоративного розпису, лауреат премії Катерини Білокур, народний художник України. Першу мистецьку освіту він здобув у Петриківський дитячій художній школі під керівництвом Василя Соколенка. Далі було Дніпропетровське художнє училище, після закінчення якого він присвятив себе петриківському розпису. Сьогодні  творчість Андрія Пікуша добре відома в Україні і в усьому світі. Майстер – учасник понад  ста виставок, 35 з яких – персональні.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь