Промисловість та енергозбереження – Саксонія-Анхальт готова співпрацювати з Дніпропетровщиною

Історія розвитку землі Саксонія-Анхальт дуже схожа на історію Дніпропетровщини. Як і наш регіон вони перебудовували економіку після соціалістичної системи, відроджували промисловість, шукали нові шляхи розвитку. Сьогодні вони мають неоціненний досвід та прагнення співпрацювати з Дніпропетровською областю. Галузі, в яких розпочнеться співпраця, обговорили сьогодні під час зустрічі з керівництвом облдержадміністрації.

Саксония2
«Німеччина для нас була та залишається стратегічним партнером. Запрошуємо кожного німецького інвестора до співпраці. На Дніпропетровщині ми створюємо сприятливий інвестклімат та готові допомагати у вирішенні будь-яких питань», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

саксония3
Він додав, що для цього в регіоні створено Інвестиційний центр. Німецькі підприємства вже оцінили якість його роботи. Інвестцентр допоміг німецькій компанії «Капарол» отримати дозвільні документи, на які вони чекали більше двох років.

саксония4
«Ми вже давно працюємо з Україною. За часів Німецької Демократичної Республіки ми мали дуже тісні контакти з Дніпропетровською областю. І сьогодні вони ще живі та працюють. Наша основна компетенція – це трансформація. Багато з тих проблем, які сьогодні виникають у вас, ми вже пережили та вирішили. Будемо раді вам допомогти та продовжити співпрацю з Дніпропетровщиною», – зазначив Міністр федеральної землі Саксонія-Анхальт ФРН Райнер Робра.
Він наголосив, що Саксонія-Анхальт готова співпрацювати з областю в промисловості, енергозбереженні та інших сферах.

Залишити відповідь