Речі, які ніколи не варто дарувати
Подарунки прийнято дарувати на свята, особливо, їх чекають на дні народження. До вибору подарунків для рідних і близьких більшість людей ставляться дуже прискіпливо й уважно, намагаючись уникнути помилок — щоб не образити людину, якого будуть обдаровувати, а доставити йому невимовну радість і задоволення. Як не помилитися з вибором подарунка на свято або знаменний день, які речі не варто дарувати нікому?
Ножі, виделки, гострі, колючі і ріжучі предмети
Дані предмети, ні під яким приводом, не повинні з’являтися в списку подарунків будь-якій людині, на будь-яку подію. Вважається, що ці предмети спочатку несуть в собі негативний смисл, «погану» енергетику, і їх вручення в знаменний день вкрай небажано, так як вони можуть не багато ні мало — зіпсувати людині життя, привнести в неї скандали, сварки, непорозуміння, невдачі.
Годинник (будь-якого виду і форми)
Ця заборона пов’язана з загальноприйнятим розповсюдженим забобоном, що годинник відраховує час життя, і воно прискорює хід. Так само є думка, що годинник приносять великі неприємності, служать причиною невдач і непотрібних переживань. До того ж, існує переконання, що дружба чи любов між людьми буде тривати рівно стільки, скільки будуть працювати ці години. Зупинившись, годинник послужать причиною розлучення і сварок, тому люди намагаються уникати такого подарунка, щоб не спровокувати погані події в житті. Подарунок у вигляді годинника китайцеві служить запрошенням на похорон, тому він може бути вкрай негативно їм витлумачений, і послужить причиною образ і відторгнення.
Дзеркала (будь-яка форма і вид)
Як відомо, дзеркала є «інструментом» для ворожінь, а також спіритичних сеансів, тому що є, на переконання людей, «мостом» з нашого світу в світ потойбічний. Дзеркала завжди були предметом, що викликає благоговіння і забобонні страхи; не дарма вважалося, що розбити дзеркало — до сварок і нещасть. Краса жінки може «піти» через дзеркало, якщо його подарує заздрісник. Дзеркало може акумулювати в собі всю негативну інформацію, яку відображало коли-небудь, і принести в життя людини нещастя, невдачі, сварки, негативні емоції, страхи, вивільняючи цю аж ніяк не корисну енергію.
Китайські ляльки з порцеляни
Багато туристи привозять з Китаю ляльок, які відрізняються чудовим оформленням, витонченістю і красою. Але не багатьом людям відомо, що тримати в своєму будинку, а також дарувати цих чудових ляльок вкрай небажано. Прототипами, моделями при виготовленні цих фарфорових статуеток служать живі, реальні люди, і тому кожна лялька має риси свого прототипу в світі людей. Вважається, що лялька, зроблена за образом і подобою реального людини, стає також володаркою усіма таємними думками, рисами характеру «моделі». Добре, якщо цей чоловік був добрим і безкорисливим. Якщо ж у нього були погані звички, поганий характер або недобрі помисли, то лялька, поміщена до іншого людині, стане чинити вплив і на нього самого, і на всіх, хто знаходиться поруч з ним, поступово руйнуючи і змінюючи в гіршу сторону життя.
Фігурки, статуетки, опудала птахів (будь-яких видів)
У багатьох культурах світу статуетка птиці несе в собі символ якихось звісток, у багатьох випадках — недобрих. Дарувати статуетки, опудала птахів, таким чином, є вкрай непередбачливо. За повір’ям вони можуть принести негатив, нещастя, хвороби, звістку про смерть когось із друзів, рідних.
Медичні прилади і речі, які нагадують про захворюваннях
Подарунками не повинні ставати інгалятор, тонометр, термометр, а також лікарські препарати, милиці, пов’язки, корсети, бандажі і тому подібні речі. Ці предмети несуть в собі символ хвороби, і вважається, що здатні притягувати її, погіршуючи стан людини, а також постійно нагадувати йому про своє захворювання, послаблюючи його сили і імунітет.
Біжутерія
Як відомо, біжутерія — це підробка під коштовності. Нерідко біжутерія асоціативно пов’язана з штучністю, дешевизною і блиском речей, що зовсім неприпустимо в подарунок для жінки будь-якого віку і достатку. Мабуть, виняток може становити тільки фірмова стильна біжутерія відомих брендів — та й то тільки тоді, коли винуватець торжества сам побажав її мати ще до цієї події.
Книга з власним підписом
Всі ми пам’ятаємо, що «книга є найкращим подарунком». Але, тим не менш, варто дарувати тільки ті примірники книг, які відповідають смаку та вподобанням винуватця торжества (з ними необхідно ознайомитися заздалегідь, щоб правильно визначитися з вибором). Не можна ж дарувати книгу з власним підписом, якщо ця книга написана не Вами. Побажання або звернення до ювіляра можна написати на окремій листівці, яку треба просто вкласти в дану книгу, як закладку.
Источник owoman.com.ua