Реєстрація на ЗНО-2016 проходитиме з 1 лютого по 4 березня

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні-2016 проходитиме з 1 лютого по 4 березня, реєстрація для участі у пробному ЗНО – з 5 по 30 січня. Про це під час прес-конференції повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«Цього року проведення вступних іспитів поєднано з державною підсумковою атестацією. ЗНО складають усі випускники загальноосвітніх навчальних закладів для того, щоб отримати атестат. Шкільні іспити будуть з двох предметів поєднані з державною підсумковою атестацією – це українська мова і література: в частині української мова – державна атестація, а в частині тесту української мови і літератури – це обов’язковий тест для вступу до всіх вищих навчальних закладів України. Ця норма збережена з минулого року. Нововведенням у ЗНО-2016 є те, що випускники шкіл мають обов’язково скласти один з двох іспитів – математику або історію України. При цьому цей іспит не є обов’язковим для випускників минулих років. Вони можуть обирати із 12 запропонованих іспитів той тест, який є конкурсним до вищого навчального закладу, – сказала Марина Горбенко-Хвастунова.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За її словами, можна скласти не більше чотирьох тестів. «Для школярів два тести є обов’язковими і два – за вибором. Для випускників минулих років є обов’язковим тест з української мови і літератури і три тести за вибором, який є в межах обраної спеціальності до вищого навчального закладу», – наголосила директор регіонального центру.

На сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти є розділ «Підготовка до ЗНО», де розміщені програми ЗНО, технічні характеристики і критерії оцінювання тестів з відкритими завданнями. Як зазначила Марина Горбенко-Хвастунова, внести зміни до реєстраційних даних на основну сесію ЗНО-2016 можна з 5 до 18 березня.

«На сьогодні вже відомі дати складання тестів. Зокрема, 5 травня – українська мова і література, 11 травня – математика, 13 травня – історія України, 3 червня – російська мова, 6 червня  – іспанська мова, 7 червня –  англійська мова, 8 червня – німецька мова, 9 червня –  французька мова, 10 червня – біологія, 13 червня – фізика, 15 червня – географія, 17 червня – хімія», – додала директор регіонального центру. Вона також повідомила, що сертифікати ЗНО, видані у попередні роки, у новій вступній кампанії не дійсні.

Додаткова інформація щодо проведення ЗНО-2016 розміщена на сайті центру www.dneprtest.dp.ua, а також у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь