Робот-поет «Яндекса» складає вірші з новинних заголовків
Робот-поет від «Яндекса» навчився складати вірші, використовуючи заголовки з агрегатора «Яндекс.Новини». Про це пише artnews.in.ua. Програму «Автопоет» компанія запустила в грудні 2013 року. Тоді робот-поет складав віршовані рядки з пошукових запитів. Для створення своїх поетичних творів робот навчився визначати віршовані розміри і римувати рядки між собою.
Тепер «Яндекс» дав «Автопоету» завдання скласти вірш із заголовків новин. Крім того, він може і самостійно прочитати їх уголос завдяки технології SpeechKit. Один з прикладів його творів:
Яндекс.Новини – найбільший в рунеті агрегатор новин. Сервіс обробляє в режимі реального часу дані майже 7000 видань – партнерів “Яндекса”. Інформаційна картина дня формується автоматично, без втручання людини.