Росіяни обіцяють знищувати заборонені українські продукти

РФ з 1 січня 2016 року буде знищувати продукцію з Туреччини і України, яка потрапить на територію РФ всупереч санкціям. Про це заявила керівник Росспоживнагляду Ганна Попова, повідомляє gazeta.ua із посиланням на “Інтерфакс-Україна”.
“Будь-яка продукція, яка не відповідає вимогам, утилізується. Це відбувалося завжди. Жодної новели тут немає”, – сказала Попова. Метод утилізації такої керівник відомства не уточнила, зазначивши, що питання обговорюється. “Це питання сьогодні визначається і вирішується, але неважливо, яким чином вона буде утилізована – головне, щоб вона не надійшла до країни”, – сказала чиновниця.
Разом з тим голова Росспоживнагляду уточнила, що вилучення з торгових мереж турецьких і українських товарів з 1 січня не передбачається.
21 грудня прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення продовольчого ембарго проти України з 1 січня 2016 року.

Фото – regnum.ru

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *