OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Розпочався набір на курси англійської мови для бійців АТО

Почалася перевірка знання англійської мови учасників АТО, які записались на безкоштовні інтенсивні курси. Тестування проходить в корпусі ДНУ  ім. О. Гончара на проспекті Карла Маркса, 35.

Самі курси Дніпропетровська облдержадміністрація планує запустити до кінця вересня. Про це повідомив радник голови ОДА Іван Начовний.
Тестування триватиме до кінця тижня. Але, як запевняє Іван Начовний, тих, хто не встигне прийти в термін, почекають. Під час перевірки знань, педагоги визначать рівень англійської мови бійців. За результатами створять групи різної складності і почнуть безкоштовне навчання.
«На курси записалося багато хлопців – близько ста чоловік, – розповів радник голови ОДА. – Приблизно двадцять з них вже пройшли тести. Результати різні: є бійці з непоганою англійською, є ті, у кого базовий рівень. Але це тільки підтверджує корисність ініціативи керівництва Дніпропетровщини. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко поставив завдання – допомогти воїнам знайти себе в мирному житті. І тепер ми бачимо, що прийняли ще одне вірне рішення».
Почати безкоштовне навчання бійців АТО планують до кінця вересня. Курси тримісячні, тричі на тиждень
Записатися на вивчення англійської можна, прийшовши в Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, за адресою Кірова, 1, місто Дніпропетровськ або звернувшись за телефонами: (056) 742 86 62, (068) 679 89 61.

Залишити відповідь