Розшук: у Дніпропетровській області після зустрічі випускників зник хлопець
У Дніпропетровській області після зустрічі випускників зник Сергій Качан, який проживає с. Хуторське Петриківського району.
2 квітня хлопець пішов на зустріч з випускниками, які збиралися у Петриківці в кафе. До села. де він мешкає 10 км. О 0.30 годині ночі Сергій вийшов з кафе та направився пішки в бік дому, але там так і не з’явився. Останній дзвінок з його телефону був о 0.53, після чого зв’язок пропав. Батьки хвилюються, що з їх сином могло трапитися лихо.
Прикмети Сергія: на вигляд 19 років, зріст 175 см, середньої статури, волосся коротке темного кольору. Особлива прикмета – родинка на підборідді. Був зодягнений у вітрівку синього кольору, клітчату сорочку, темні мокасини, джинси.
Коли у вас є інформація про місцезнаходження Сергія, просимо повідомити на 102 чи гарячу лінію пошуку зниклих дітей (056) 732-07-99