Центральний сквер Павлограда стане більшим і зеленішим

Починаючи з кінця зими комунальники Павлограда оновлюють зелені зони. У лютому вони разом з громадськими активістами займалися розчисткою найбільшого у місті Першотравневого парку.

Тепер дійшла черга і до центральної частини столиці Західного Донбасу.  У понеділок, 4 квітня працівники КП «Затишне місто» працювали у сквері ім. Шевченка та Дитячому парку. За словами першого віце-мера Віталія Мовчана, вони посадили 41 дерево і 24 кущі (п’ять дерев у Дитячому парку, усе інше – у сквері).

сквер1

Про намір вдихнути нове життя у зелені зони міста неодноразово заявляв мер Анатолій Вершина. За його словами,  сквер ім. Шевченка не лише причепурять і засадять молодими деревами, але й збільшать його площу на кілька сот квадратних метрів за рахунок прилеглої території першої міськлікарні, де ростуть кілька десятків чудових каштанів. Після того, як паркан медичного закладу перенесуть ближче до корпусів, ця зелена ділянка стане вже частиною скверу.

Крім того, міська влада планує розбити ще один сквер – на вулиці Центральній (колишня ім.. К. Маркса), поблизу будинку Павлоградської райради. Про це йшла мова на засіданні міськвиконкому 23 березня. За словами одного з депутатів, подібний підхід до проблеми озеленення міста відповідає загальноєвропейській практиці створення міні-парків, де це тільки можливо.

Ігор Захарук

Добавить комментарий