Саудівська Аравія хоче купити тридцять Ан-178

ДП «Антонов» підписав Меморандум про взаєморозуміння з саудівською компанією  «Тaqnia Aeronautics» про поставку 30-ти багатоцільових літаків Ан-178 ВПС Саудівської Аравії. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на  прес-службу Концерну.

«ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборопром», і «Тaqnia Aeronautics», Королівство Саудівська Аравія, підписали «Меморандум про взаєморозуміння». Дана угода підтверджує наміри сторін здійснити поставку 30-ти багатоцільових літаків Ан-178 Королівським Військово-повітряним силам (ВПС) Саудівської Аравії», — йдеться у повідомленні.

Як зазначив президент Тaqnia Aeronautics, генерал-майор у відставці Алі Мохаммед аль-Хамді, підписання даного меморандуму є «наступним значним кроком у розвитку нашої співпраці». «Ми вже підписали відповідні документи щодо взаємодії за проектом нового транспортного літака Ан-132 та спільного просування спеціальних варіантів літака Ан-148. Вибір на користь Ан-178 ми зробили беручи до уваги хороші характеристики цього літака. Його значними перевагами в порівнянні з іншими літаками цього класу є ціна та низькі експлуатаційні витрати», — повідомив він.

За словами саудівського чиновника, компанія Тaqnia Aeronautics також буде реалізовувати спільну маркетингову політику з просування Ан-178 на ринки інших країн близькосхідного регіону, а потім планує спільне виробництво цих машин.

Добавить комментарий