СДПІ у м. Дніпропетровську інформує

У СДПІ у м.Дніпропетровську МГУ ДФС обговорювали результати декларування податку на прибуток за ІІІ квартал поточного року.

На зустрічі, яка нещодавно відбулася з представниками ЗМІ, обговорювалися питання підвищення рівня добровільного дотримання платниками податків податкового законодавства та результати зустрічей з представниками бізнес-спільноти з питань декларування податку на прибуток за ІІІ квартал поточного року. Одним з індикаторів добровільного дотримання податкового законодавства є рівень своєчасного подання податкових декларацій, який відображає простоту та зрозумілість податкового законодавства і відповідних форм податкової звітності.

У своєму виступі начальник СДПІ у м. Дніпропетровську МГУ ДФС Кирило Коренюк зазначив: «В порівнянні з попереднім декларуванням нарахування з податку на прибуток зросли на 115,9 млн. або на 6,5 відсотків. Збільшили нарахування 73 підприємства на загальну суму 609,7 млн.  Кількість збиткових підприємств зменшилась на п’ять, сума збитків зменшилась на 2,5 млрд.  Зменшили збитки 25 підприємств на 3,9 млн.  Чотири  підприємства вийшли із збитковості і задекларували 54 млн. податку на прибуток»

Під час зустрічі було зазначено, що діяльність консультантів-координаторів Офісу великих платників податків сприяє підвищенню якості обслуговування платників. Великі платники мають можливість звертатися до компетентного фахівця по усьому спектру проблемних питань, які виникають під час декларування та сплати податків.

Залишити відповідь