СДПІ з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську повідомляє

В Дніпропетровську відбулась зустріч Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” з керівниками підприємств Дніпропетровської області, на якій з презентацією роботи Асоціації виступив її Президент Григол Катамадзе. Він представив Голову територіального відділення АППУ Дніпропетровщини Речицького Олександра. В зустрічі прийняли участь керівники Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області та Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську МГУ ДФС.

Результатом проведеного заходу стало підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво, яке сприятиме втіленню сучасних форм співпраці, що забезпечать участь громадськості в реалізації державної податкової та митної політики. Також, керівництво Асоціації нагородило „Сумлінних платників податків – 2014”.

Учасники зустрічі звернули увагу на те, що сторони Меморандуму докладають спільних зусиль для забезпечення поліпшення підприємницького клімату в країні та підвищення соціальної відповідальності платників.

 

Залишити відповідь