«Ще 20 послуг переведені в електронний вигляд на Дніпропетровщині», – Валентин Резніченко

Ще 20 електронних послуг з’явилися на порталі igov.org.ua для мешканців Дніпропетровщини. Тепер їх 129. Серед новинок – сервіси Санстанції, Мін’юсту тощо. Ще 5, і 80% адмінпослуг будуть переведені в електронний вигляд. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

На порталі iGov – 20 нових електронних послуг, доступних для Дніпропетровщини. Це майже усі послуги санітарно-епідеміологічної станції, кілька – Міністерства юстиції і низка інших. Всього їх тепер – 129.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Ми поставили перед собою завдання – до кінця року перевести в електронний вигляд 80%, тобто 134 послуги, – пояснив керівник області Валентин Резніченко. – І ми рухаємося до мети, відповідно до графіка. Упевнений, наступного року усі адміністративні послуги області з’являться на iGov. Боротьба з корупцією – один з наших пріоритетів. Перехід послуг з паперу в Інтернет – впевнений крок у цьому напрямку».

Серед новинок на iGov: документи про зміну прізвища, ім’я, по батькові дитини та про встановлення опіки над дитиною; висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів; присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна тощо.

Дніпропетровщина – перша перевела всі соціальні послуги в режим online. Мешканцям регіону вже полегшили життя в оформленні субсидій, закордонних паспортів, видачі довідок про доходи, несудимість тощо.

igov.org.ua

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь