Ще одна фура з будматеріалами відправилася з Дніпропетровщини до Сватового

Мешканці луганського міста Сватове приходять до тями після потужного вибуху складу з боєприпасами. Відновити пошкоджені будинки допомагає вся Україна. Сьогодні Дніпропетровщина відправила для постраждалих третю 20-тонну фуру з будівельними матеріалами — цього разу з цементом. Загалом з нашої області до Сватового поїдуть 10 фур з гуманітарною допомогою.

Допомога2
 Щодня до Сватового їдуть колони машин: везуть деревину, утеплювач, скло. Все для того, аби відновити пошкоджені будинки. 29 жовтня у місті спалахнула пожежа на складі з боєприпасами. Снаряди почали вибухати та розлітатися – місто зазнало суттєвих руйнувань.

Допомога3
«Президент країни закликав допомогти будівельними матеріалами для відновлення міста. Чекати не було часу. Ми розуміли – наші сусіди залишилися у зруйнованих будинках, а на вулиці дедалі холодніше. Діяли швидко. Буквально за вихідні зібрали першу партію гуманітарки. Потім другу та третю. Всього плануємо відправити у Сватове близько 200 тонн шиферу, скла, поліетилену та цементу. Якщо буде потрібно – допоможемо ще», сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Сьогодні з Дніпропетровської до Луганської області поїхала третя фура з будматеріалами. Майже 900 мішків з цементом вже вночі будуть у Сватовому, а завтра його візьмуть в роботу для відновлення пошкоджених будинків.

допомога4
«Ці будматеріали придбали підприємці області – патріотично налаштованих і активних у нас дуже багато», — розповів радник голови ОДА Юрій Голик .
Щодня облдержадміністрація дізнається про потреби постраждалих та передає саме те, що замовляли. Вже готується до відправлення дві фури з металом. А загалом з Дніпропетровської до Луганської області направлять 10 машин з будматеріалами.

допормога5
«Кожна область взяла на себе якусь частину забезпечення. «Всім світом» ми відновимо місто», — сказав Юрій Голик.

Добавить комментарий