Ще одна група бійців зарахована на безкоштовні IT-курси

Ще один потік воїнів АТО став до комп’ютерних курсів, організованих Дніпропетровською облдержадміністрацією, IT-волонтерами та центром навчання Level Up. Через 3,5 місяця 12 воїнів будуть з технікою на ти і зможуть навчатися програмуванню.

курси_воины1
Це вже п’ята група учасників АТО, які пішли на безкоштовні IT-курси в Дніпропетровську. «Перша група вже випустилася. Зараз у нас вчиться 4 потоки воїнів. У кожному приблизно по 12 хлопців. Три групи вивчають програмування, одна – нова – знайомиться з комп’ютером», – пояснила завуч центру Level Up Ольга Бігдан.

Попит на курси – значний. Все більше демобілізованих бійців звертаються до Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА, щоб записатися на заняття: «Як і обіцяли, ми не зупиняємося, – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. – Продовжуємо програму навчання бійців. Її ініціював керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко. Тепер ми отримуємо безліч відгуків від воїнів та переконуємося в тому, що працюємо не даремно. Запускаємо нові групи з програмування, організовуємо курси англійської мови. Виходимо за межі Дніпропетровська – нещодавно комп’ютерні заняття почалися і в Кривому Розі».

Курси_Воины2

І дійсно, бійці жваво зацікавилися можливістю освоїти нові навички: «Сьогодні мій перший день комп’ютерних курсів, – розповів атошник Сергій Ніпершин. – Це здорово, адже майбутнє за IT-технологіями. Щоб йти в ногу з часом, вивчатиму програмування. Якщо мені сподобається, можливо, зміню професію. Зараз я технік-механік» .

курси_воины3

Про самих воїнів в центрі навчання відгукуються дуже добре: «Настільки мотивованих студентів треба ще пошукати! – говорить Ольга Бігдан. – Є і молоді хлопці, і ті, кому за 40. Але результати у всіх дуже добрі. Складається враження, що вони вже бачать себе в ролі айтішників».

Всього на комп’ютерні курси в Дніпропетровську записалися 60 бійців.

Залишити відповідь