Щопонеділка обласна влада звітує про свою роботу

Дніпропетровська обласна влада тепер публічно звітує про свою роботу. Щопонеділка в ОДА розповідають про досягнення та проблеми. Це перший в Україні подібний досвід. Як зазначає сам керівник Дніпропетровського регіону Валентин Резніченко, прозорість, дієвість та ефективність – головні вимоги до роботи його команди.

«Відкритість, ефективний діалог влади і людей – основа політики Президента України Петра Порошенка. Кожен житель Дніпропетровщини має право знати, що щодня робить влада, як планує розвивати регіон, на що витрачає бюджетні кошти. Для цього ми ініціюємо ще одну форму спілкування – публічний звіт», – зазначив Валентин Резніченко.

Перший публічний звіт вже пройшов в Дніпропетровській ОДА. Говорили про здобутки у впровадженні електронних послуг, видачу землі бійцям АТО, підготовку до зими, розморожування довгобудів і навіть про будівництво метро.

Наступний підсумковий брифінг – вже в понеділок. Звітувати про свою роботу під прицілом камер облдержадміністрація буде щотижня – на початку нового тижня підбивати підсумки минулого і розповідати про плани на майбутній. Досягнення, проблеми та проекти – все, чим займаються чиновники. Відповіді на будь-які питання журналістів – навіть найнезручніші. Он-лайн трансляція брифінгу – на сайті ОДА. Відповіді на запитання мешканців цього ж дня в прямому ефірі 51-го каналу.

Залишити відповідь