Швейцарія передала Дніпропетровщині препарати для онкохворих на 1,8 млн. грн.

 

Дніпропетровська міська лікарня №4 отримала гуманітарну допомогу на 1,8 млн. грн. Це незамінні для більшості онкохворих хіміотерапевтичні препарати.  Безкоштовні ліки одержать всі пацієнти медзакладу, які цього потребують.
лики2
«Швейцарія не вперше підтримує нашу область. У гематологічному відділенні 4-ї лікарні вже працюють п’ять апаратів для гемодіалізу від західних партнерів. І от сьогодні знову отримали  вкрай важливу гуманітарну допомогу – дороговартісні хіміотерапевтичні препарати на 1,8 млн. грн. Ці ліки допоможуть десяткам дніпропетровських пацієнтів», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.
лики3
Препарати, які передала області Швейцарія, дозволяють боротися з пухлинами легенів, молочної залози, кишківника та нирок. Є й ліки для супроводжуючої терапії.
лики4
«Побічний ефект у пацієнтів, які отримують хіміотерапію, – зниження лейкоцитів. Через це вони можуть підхопити інфекцію, що вкрай небезпечно.  Цей препарат дуже важливий, адже дозволяє підняти рівень лейкоцитів у крові, – показує одну з коробочок з ліками представник Швейцарського бюро співробітництва Рольф Штрьолі. – Кошти на цю гуманітарну допомогу виділив уряд Швейцарії. Ми раді, що можемо підтримати дніпропетровську лікарню в умовах складної ситуації в Україні».
Це саме ті препарати, які замовляли, розповів головний лікар Дніпропетровської лікарні № 4 Костянтин Чебанов. Та додав: цьогоріч від Швейцарії, Японії, Франції лікарня отримала медикаменти та обладнання на майже 20 млн. грн.

Залишити відповідь