OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сім’я загиблого бійця АТО з Криничанського району отримала власне житло

Історія сім’ї Акімових зворушила весь Криничанський район. Всі разом раділи, коли мужній боєць АТО Дмитро та його кохана Марина побралися. Та тужили, коли за тиждень молодий загинув на передовій. Днями сім’я військового отримала власну квартиру в райцентрі, про яку колись мріяло подружжя. Тепер 4-річний Тимофій та 7-місячна Станіслава зростатимуть у  комфорті та затишку – так, як хотів би їх батько.

З перших днів проведення АТО Дмитро Акімов із села Гримуче Криничанського району був на передовій, бо не міг інакше. Хлопець воював у складі  25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Влітку минулого року старший стрілець  отримав коротку відпустку – і одразу додому. Там на нього чекала кохана Марина та 4-річний Тимофій. Пара встигла побратися, а за тиждень Діми не стало. В липні він загинув під обстрілами бойовиків поблизу Шахтарська. У героя народилася донечка Станіслава, яка ніколи не побачить свого тата.

Днями сім’я Дмитра Акімова відзначила довгоочікуване новосілля. Марина, Тимофій та Станіслава отримали ключі від квартири. Нова оселя, як і хотіли, знаходиться в райцентрі – поближче до дитсадка, школи та гуртків. Можливо, в майбутньому малеча навчатиметься в Криничанській школі №1 – в цей навчальний заклад ходив і Дмитро, а тепер там знаходиться меморіальна дошка на честь героя. Діти пам’ятатимуть про батька – приклад патріотизму та мужності.

Це не єдина родина учасника АТО в регіоні, яка цьогоріч отримала власне житло. У 2015-му облдержадміністрація вже придбала 39 квартир за державний кошт, 12 – купили за гроші з місцевих бюджетів. Ключі ще від 20 квартир вручив Президент України. Загалом цьогоріч в регіоні власне житло отримають понад 100 сімей військовослужбовців.

Добавить комментарий