Скільки у Дніпрі зафіксовано випадків COVID-19

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулось 89 осіб. Станом на 8 травня у місті офіційно зафіксовано 222 випадки захворювання на коронавірус, сорок чотири людини одужали. Дванадцятеро пацієнтів 21-ій лікарні із підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина продовжує перебувати під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 150 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-ий інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 8 травня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

Також вона сповістила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 616 виїздів, під час яких оглянули 2194 особи, у 172 з них виявили COVID-19.

«Напередодні трьох вихідних в умовах гарної весняної погоди ми нагадуємо вам про дотримання карантину та гігієни. Носіть маски, тримайте дистанцію, мийте руки скрізь і завжди або оброблюйте їх антисептиком. Дотримуйтесь гігієнічних заходів у приміщенні, в якому ви перебуваєте. Будь ласка, уникайте великого скупчення людей?. Будьте здорові, бережіть одне одного», – сказала Надія Сальник.