«Стадіон «Трудові резерви» реконструюють завдяки позиції Валентина Резніченка», – заступник міністра спорту

Дніпропетровськ відвідав заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул. Під час візиту він побував на стадіоні «Трудові резерви», який обласна влада почала реконструювати в жовтні. Держслужбовець високо оцінив роботу всіх, хто «оживив» давно забутий і напівзруйнований стадіон. У першу чергу – керівництва області. Адже саме завдяки його позиції Київ виділив кошти на масштабне будівництво.

«Дніпропетровщина – одна з лідерів в легкій атлетиці України, – зазначив Ігор Гоцул. – Однак роками легкоатлетична інфраструктура тут залишала бажати кращого. Але найближчим часом ситуація зрушиться з мертвої точки».

Сьогодні заступник Міністра молоді та спорту побував на стадіоні «Трудові резерви». Приблизно 10 років про ремонт цієї «руїни» лише йшли розмови. До справи так і не доходило. Виправив ситуацію очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко. Він особисто звернувся до Кабінету Міністрів з ініціативою реконструкції стадіону. Уряд та Комітет Верховної Ради з питань бюджету виділили кошти. «Значущість цієї події важко переоцінити, – зазначив Ігор Гоцул. – Вона має всеукраїнський масштаб. Але такі речі не відбуваються самі по собі. Лише завдяки принциповій позиції спортсменів та керівництва області».

На реконструкцію «Трудових резервів» з держбюджету виділили 30 млн. гривень. Під час першої черги будівництва на стадіоні вистелять легкоатлетичні бігові доріжки з сучасним синтетичним покриттям, поставлять новенькі трибуни і зроблять футбольне поле. До кінця цього року планують завершити усі будівельні роботи, а в наступному – облаштувати покриття бігових доріжок. «Стадіон стане одним з центрів розвитку легкої атлетики в Україні», – упевнений заступник міністра.

Залишити відповідь