Старовинні світлини можна побачити в музеї Яворницького

Більше шести десятків портретів мешканців нашого краю на старовинних світлинах кінця ХІХ – початку ХХ ст. В Дніпропетровському меморіальному будинку-музеї Яворницького проходить виставка «Родинний портрет: з минулого з любов`ю». Подивитися експозицію та дізнатися багато нового про мистецтво фотографії містян запрошує управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Відвідувачі виставки не тільки побачать на світлинах колишніх мешканців краю, від селянства до дворянства. Вони відчують незмінність людських цінностей: сім`ї, дітей, доброти та любові, що віддзеркалюють старовинні портрети. А ще – дізнаються, як раніше вважалося правильним фотографуватися, чому люди на світлинах не посміхалися, якою технікою користувалися фотографи та на якому матеріалі робилися зображення.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Без знімку на пам’ять відвідувачі експозиції не залишаться. Сфотографуватися можна буде за допомогою модних у той час «тантамаресок» – стендів з отвором для обличчя.

Виставка працюватиме до 20 лютого 2016 року за адресою: площа Шевченка, 5 (біля парку ім. Шевченка). Переглянути її можна у вівторок, середу, суботу та неділю з 10 до 16 години. Телефони для довідок: 47-27-61, 47-27-33.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь