Стартували курси англійської для бійців АТО

Почалися безкоштовні курси англійської для учасників АТО. Перші вісім хлопців сіли за парти. Всього на заняття записалися 60 атошників. Рівень знань у всіх різний: від beginner — новачок, до просунутих upper-intermediate. Тому бійців розбили на п’ять груп.

«Керівник області Валентин Резніченко відмінно володіє англійською, — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Наталія Шуліка. — Тому одна з перших ініціатив його команди — безкоштовні курси для бійців. Англійська мова — ключ від усіх дверей. Вона допоможе знайти хорошу роботу і поповнити багаж знань. В Інтернеті повно онлайн-курсів з різноманітних тем. Розуміючи англійську, можна отримати знання від провідних університетів світу».

Підтверджують слова Наталії і самі воїни: «Без англійської складно знайти пристойну роботу, — говорить демобілізований боєць 93-ї механізованої бригади Олександр Чумак. — Прекрасно, що є така ініціатива. Мій рівень знання мови — elementary. Сподіваюся підтягнути його, щоб вільно говорити, читати та дивитися новини англійською».

«Ми раді, що ініціатива отримала такий відгук з боку самих хлопців. Приємно переконуватися, що працюєш не даремно», — зазначив директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький.

Ці курси – не разова акція. Зараз набираються нові групи: «Вже записалися 10 бійців. Хлопці продовжують звертатися. Думаю, з наступного місяця почнуться нові заняття», — розповіла Наталія Шуліка. Інтенсив розрахований на 3 місяці, заняття — тричі на тиждень. Педагоги кажуть — цього достатньо, щоб вільно орієнтуватися в конкретних, заданих темах.

Тим часом невеликий клас в 5-му корпусі ДНУ заповнився студентами, а слідом за ними зайшла і педагог. «Сподіваюся, ви полюбите англійську так само, як люблю її я», — посміхнулась молоденька вчителька. Перші заняття почалися.

Добавить комментарий